Rezervace hotelů

Napojeni na rezervační systémy, které jsou spojeny s největšími hotelovými sítěmi a dodavateli služeb cestovních ruchu, vám můžeme rezervovat pokoje po celém světě a ve všech dostupných kategoriích i cenových relacích. V současné době tyto systémy zahrnují více než 400 tisíc ubytovacích zařízení po celém světě.

Na začátku

Naši konzultanti zjistí vaše požadavky a připraví detailní nabídku šitou na míru vašim potřebám. Napište nám e-mail, zavolejte nebo vyplňte rezervační formulář na našich stránkách.

Výběr hotelu

Budete cestovat až za několik měsíců a chcete si hotel zatím pouze nezávazně rezervovat? Nebo preferujete nižší cenu, byť s okamžitou úhradou a bez možnosti storna? Volbu necháváme na vás.

Potvrzení rezervace

Všechny rezervace ubytování jsou bezplatné a nezávazné. Spolu s potvrzením od nás obdržíte detailní smluvní podmínky včetně vyčíslení konečné ceny. Jakékoli vaše další dotazy obratem zodpovíme.

Úhrada

Platby za ubytování přijímáme na bankovní účet v českých korunách nebo v eurech. Platební kartu u nás nepotřebujete, a to ani jako garanci. Po úhradě rezervace vám vystavíme předplacený voucher.

Cesta

Nezáleží na tom, zda budete cestovat letadlem, vlakem, vlastním autem nebo třeba lodí. Společně s předplaceným voucherem od nás obdržíte i instrukce s popisem cesty do hotelu.

Na místě

Na recepci hotelu se prokážete voucherem a platným cestovním dokladem. Po celou dobu pobytu je vám k dispozici asistenční telefonní linka v českém nebo anglickém jazyce.

Opatření proti COVID-19

Zdraví a pocit bezpečí našich klientů jsou pro nás prioritou, a proto vás vždy předem informujeme o dodržování vysokých zdravotních a bezpečnostních standardů, k nimž jednotliví poskytovatelé ubytování přistoupili ve spojitosti s pandemií COVID-19.