Naše služby

Seznamte se s kompletní nabídkou našich služeb.

Ubytování

Naší hlavní specializací je plánování a realizace individuálních zahraničních a tuzemských hotelových pobytů na míru požadavků našich klientů.

Nabízíme širokou nabídku více než 400 tisíc ubytovacích zařízení po celém světě. Mimo klasických hotelů jsou to také botely, hostely, luxusní safari kempy a lodge, "kapsle" či lázeňské resorty.

Exkurze a výlety

Vyhledáváte rádi nové zážitky a chcete, aby se někdo postaral o váš program?

Nabízíme velké množství tematických procházek a výletů s místními průvodci, plavby a komentované prohlídky, okružní jízdy v metropolích, večeře či kurzy vaření a mnoho dalšího. Rezervujeme pro vás předplatné jízdenky a vstupy do muzeí a galerií v metropolích po celém světě.

Vízový servis

Před cestou do zahraničí vám poskytneme kompletní servis pro získání víz.

Nemusíte shánět potřebné informace, nemusíte čekat ve frontách na zastupitelských úřadech, vše potřebné vyřídíme za vás. Cestovní pas doručíme na vámi zvolenou adresu kdekoli v ČR.

Sledujeme také aktuální podmínky vycestování do jednotlivých zemí.

Transfery

Pro maximální pohodlí a snadnější dopravu vám zajistíme transfer jak na letiště v České republice tak i transfery ve vaší tranzitní nebo cílové destinaci. Služba je k dispozici 24 hodin denně po celém světě. Po příletu nemusíte nutně měnit valuty a nakupovat jízdenky v místní měně. Zástupce našeho partnera nebo osobní řidič na vás čeká již v příletové hale na letišti.

Pronájem aut

Potřebujete pronájem vozu na vaší cestě? Nabízíme širokou nabídku vozů různých kategorií jak v tuzemsku, tak v zahraničí.

U nás můžete rezervovat převzetí vozu přímo na letišti po vašem příletu do destinace, jednosměrné pronájmy v rámci jedné země nebo mezi jednotlivými státy či pronájmy pro vaše cesty po České republice.

Parkování na letišti

Odlétáte z pražského letiště a chcete levně a bezpečně parkovat? Máme pro vás řešení.

Ve spolupráci s naším partnerem nabízíme bezpečné a cenově zvýhodněné parkování již od jednoho dne, v krátké dojezdové vzdálenosti klimatizovaným minibusem přímo k oběma terminálům.

Trajekty

Pomůžeme vám s výběrem vhodného trajektového spojení na všech hlavních námořních trasách v Evropě. 

Letištní salonky

Počkejte na svůj let v privátním prostředí letištních salonků po celém světě. Poskytují klidné prostředí před odletem, občerstvení či zázemí pro váš business.

Cesty na míru

Každý požadavek na cestovní služby řešíme individuálně, přímo na míru vašim potřebám a možnostem. Šetříme nejen váš čas, ale i peníze.

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění kompletně řeší všechny situace, které mohou nastat během dovolené či služební cesty v zahraničí. Základem je pojištění léčebných výloh, jehož předmětem je úhrada nákladů na nezbytné ošetření z důvodu nemoci či úrazu. Jsou z něho pokryty náklady na léky, převoz do nemocnice či transport nemocného zpět do ČR.

Pojištění storna

Pro případ, že budete nuceni ubytování nebo jinou cestovní službu před vaším odjezdem zrušit, je možnost sjednání pojištění storna.

Důvodem storna mohou být zdravotní potíže, které zahrnují i onemocnění COVID-19, či jiné závažné důvody včetně osobní preventivní karantény kvůli kontaktu s nakaženým nebo nesplnění zdravotních podmínek při COVID-19 kontrole na letišti.

Opatření proti COVID-19

Zdraví a pocit bezpečí našich klientů jsou pro nás prioritou. Proto vás vždy předem informujeme o dodržování vysokých zdravotních a bezpečnostních standardů, k nimž jednotliví poskytovatelé cestovních služeb v dané destinaci přistoupili ve spojitosti s pandemií COVID-19.